Web tasarım nedir nasıl yapılır neden yapılmalıdır sorulanırın cevabı

Çorum Piar İnternet Hizmetleri A.ş

Adres : Çöplü Mahallesi, Çınar Sk 19040 Çorum Merkez/Çorum

Web Tasarım

Web tasarım yaptırmak için neden Çorum Piar İnternet Hizmetleri tercih edilmelidir?

Çorum Piar İnternet Hizmetleri alanında uzman ekibi ve donanımlı alt yapısı sayesinde müşterilerine benzersiz bir web deneyimi yaşatmaktadır. Peki nasıl bir deneyimden bahsediyoruz?

1- Kendi bünyesinde çalışan internet teknolojisi uzmanları ve grafikerleriyle istek ve taleplerinize doğrudan cevap veriyor.

2- Yine kendi bünyesinde bulundurduğu sunucuları sayesinde bölgesel seo yani (Çorum, Ankara, Amasya, Çankırı, Samsun, Ordu, Yozgat, Kırıkkale, Sivas, Tokat, Kastamonu ) Gibi illere google ile bağdaşık bir algoritmayla ip ve yüksek hızda internet erişimi sağlıyor. Buda web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların hızlı açılan sitelerle karşılaşmasını aynı zamanda google bölgesel aramalarda ilk sırada çıkmanızı sağlıyor.

3- Taşıma Katmanı Güvenliği ve onun öncülü/selefi olan Güvenli Soket Katmanı, bilgisayar ağı üzerinden güvenli haberleşmeyi sağlamak için tasarlanmış kriptolama protokolleridir. Çorum Piar İnternet Hizmetleri ssl servisi sitenizle %yüz uyum içinde çalışan ve müşterilerinizin güvenini kazanmanızı sağlayan ssl kurulumunu ücretsiz olarak yapmaktadır.

4- Hizmet alımı sonrasında süresiz destek. Siz istemeden arka planda çalışan dev bir kadro.

Web tasarım denilince ilk akla gelen şey bir sitem olsunmudur?

Bize göre web tasarımın amacı böyle birşey değil tam olarak. Peki sitem olmayacaksa web tasarımın ne önemi var?

Açıklamaya çalışalım, Çorum ve çevre illerin önde gelen firmalarına baktığımızda milyar dolarlık şirketlerin mahalle bakkalı statüsünde web profillerinin olduğunu görebiliyoruz. Tamamen amatör şekilde hazırlanmış grafikler amacı dışında kullanılmış gereksiz kodlamalar, yavaş açılan siteler vb… bir çok etken peki sizin böyle bir web tasarıma sahip web siteniz olsun istermiydiniz?

Web Tasarım

Web Tasarım

Cevabınızı duyar gibiyim “HAYIRRRRR” (bağırmanıza gerek yoktu)

Peki ne yapılması gerekli bir firmanın yada şahsın internettte etkin bir şekilde rol almasını sağlayacak web tasarım nasıl olmalıdır?

Kısaca açıklayalım (belki biraz uzun olabilir) daha doğrusu biz ne yapıyoruz bunu açıklayalım

Çorum Piar İnternet Hizmetleri satış ekibinden bir arkadaş sizinle iletişim kurduğunda yaklaşık 1 hafta boyunca devamlı olarak sizin başınızı ağrıtır. Neden ?

Sizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlamak için. Beni bu kadar anlamanıza gerek varmı?

Sizi ve yaptığınız işi anlamazsak ortaya saçma sapan şeyler çıkıyor. Çöpe atacak zamanımız malesef yok.

Sizi anlama işlemini tamamladıktan sonra, ekip olarak toplantı yapıyoruz Biz bu firmaya yada Şahsa nasıl bir web tasarım programlaması yapmalıyız. En iyi şekilde ziyaretçilerine ve müşterilerine nasıl faydalı olabiliriz? gibi soruları kendimize sorarak ufak bir oylama sonucu en iyi sonuca ulaşıyoruz.

Tasarım aşaması, bizim ve çalışanlarımızın acelesi yok zamanımız çok değerli ama biz bu zamanı size faydalı işler çıkarabilmek için kullanmaktan çekinmiyoruz. Bu sebepten dolayı tıpkı Halı dokur gibi ince ince dokuyoruz ( O Siteyi Yapan Webmaster Kör Oldu) dedirtecek kadar kötü espirilerde yapabiliyoruz.

Web tasarım işlemleri ve kodlaması tamamlandıktan sonra web sitenizi kimseye göstermeden kendi ekibimize gösteriyoruz yaptığımız iş bu diyerek. Tabiki 10 kişilik ekipte sizin web sitenizi yapan kişi sayısı 3 oluyor geriye kalan 7 kişi burası böyle olmamış, burda bu kod gereksiz cahilmisin sen? gibi ezici bükücü kelimelerle içimizde ki yaşama isteğini azaltıyorlar. Özellikle “Yusuf Uysal” tabi ki sonuç olarak baktığımızda söylenenler doğru çıkıyor ve tekrar makyaj aşamasına geçerek web sitenizi en sade ve güzel hale getiriyoruz. Nede olsa akıl akıldan üstündür mantığıyla çalışıyoruz.

Web tasarım işlemleriniz tamamlandı, web sitenizi size teslim ettik tanıtımını yaptık bittimi?

Tabi ki bitmedi web sitenizi yönetmek için hep bize mahkum kalmanızı istemiyoruz. Neden daha çok para kazanırsınız der gibisiniz.

Biz daha çok para değil helal ve gönülden yapılan ödemelerle ilgileniyoruz. Bu sebebten dolayı siz yaptığımız tasarıma aşık olsanız dahi web siteniz için hazırladığımız kontrol panelinden rahatlıkla web sitenizi nasıl yöneteceğinizi size videolarla ve bireysel eğitimlerle yerinizde öğretiyoruz.

Tabi benim zamanım yok derseniz (UDP) Uzman Destek Personeli paketimizden faydalanabilirsiniz.

Tamam oda tamam Web tasarım bittimi ?

Çok az kaldı sitenizi yaptık bitti tanıttıkta ama birşeyler eksik gibi ne bu eksik olan şeyler tabiki arka planda yapılacak olan işlemler mesela sitenizi ve firmanızı etkili bir şekilde tanıtmak, google ‘ ye sevdirmek ona yakın olabilmek için gereken tüm işlemleri haftalık ve aylık olarak takip edip analizlerini sizinle paylaşmak.

Web tasarım

İşte Çorum Piar İnternet Hizmetleri kendine bu kadar güveniyor ve bu kadar garantili web tasarım hizmeti veriyor. Biz bu işi Çorum’da yapıyoruz internet siteleri tasarlıyoruz ama en güzelini yapıyoruz. Bunların dışında sorunuz yada ben hala anlamadım diyorsanız lütfen Çorum Piar İnternet Hizmetleri ofisini ziyaret edin her zaman ikram edecek sıcak bir kahvemiz vardır.